Penzion Na náměstí Buchlovice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
náměstí Svobody 221, Buchlovice 68708

Penzion Na náměstí je vytvořen v selském stylu a nachází se přímo na náměstí v centru obce Buchlovice. Pár metrů od penzionu naleznete barokní zámek a o kousek dál středověký hrad Buchlov. Penzion je postupně tvořen zároveň jako rodinné muzeum majitele.

Pohodlné stylové ubytování je hostům nabízeno v 6 pokojích a vybaveném apartmánu. Posedět s přáteli či rodinou můžete ve dvoře, v humně a ve vinném sklípku s 20 místy a s možností řízené degustace vín. Obchody, hotel, restaurace, tržnice a další důležité služby jsou od penzion vzdáleny do 150 metrů. Parkování vozů je zajištěno zdarma před rodinným domem nebo přímo v uzavřeném dvoře.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Na náměstí Buchlovice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Na náměstí Buchlovice Pokoje

Rodinný, stylově zařízený penzion poskytuje možnost ubytování pro 18 osob ve dvoupokojovém apartmánu a čtyřech dvoulůžkových až čtyřlůžkových, útulně vybavených pokojích. Pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují lednicí, varnou konvicí, selským nábytkem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí, nádobím a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Apartmán má vlastní televizi se satelitním příjmem.
Domácí mazlíček může být ubytován.

Penzion Na náměstí Buchlovice Gastronomie

Naproti penzionu můžete nakoupit v dobře zásobeném obchodním středisku. V blízkosti penzionu se dobře najíte a napijete v restauraci Záložna, hotelu Buchlovice s restaurací, snack baru U páva či v hospůdce Na rynku. Sladký zákusek můžete vychutnat v cukrárně.

Penzion Na náměstí Buchlovice Recepce

Otevírací doba je od 8:00 do 20:00.


Mimo tyto hodiny dle telefonické domluvy.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Na náměstí Buchlovice Dostupnost

Penzion se nachází v centru městečka Buchlovice.


Individuální dopravou je dostupný po silnici 1. třídy E50, na které Buchlovice leží, vzdálenost z Brna je cca 65km a necelá hodina jízdy, vzdálenost z Uherského Hradiště je cca 11km a 15 minut jízdy.


V Buchlovicích mají zastávku autobusové linky z Uherského Hradiště, ze Zlína, z Brna i z Prahy.


Při využití vlaků je třeba ve Starém Městě u Uherského Hradiště přesednout na autobus.

Penzion Na náměstí Buchlovice Okolí

Buchlovice leží v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, na úpatí Chřibů. Město žije bohatým kulturním a hlavně folklórním životem. V okolí stojí za návštěvu národní kulturní památka hrad Buchlovice a zámek Buchlovice s parkem či modla Barborka, která je místem konání poutí, výstav a kulturních programů. Zapomenout byste neměli ani na poutní místo Velehrad s Evropskou kulturní stezkou.

Penzion Na náměstí Buchlovice

náměstí Svobody 221, Buchlovice
Zobrazit celou mapu